top of page

TROT

TERMAL ROTA

Termal Suların insanların rahatsızlıklarına göre , rahatsızlık sıklıklarına göre kendi içinde oluşan yapay zeka sayesinde hafızasına kayıt edilen su değerlerine , sıcaklığına ve özelliklerine göre insanlara otel öneren yapay zeka destekli web sitesinin ismidir

“Use this space to share a testimonial quote about the business.”

“Insert a quote from a real customer or client here to build trust and win over site visitors. ”

TERMAL ROTA

Termal Rotanın diğer sitelerden farkı nedir?

Termal Rota Nedir ? 
"TROT" Diye adlandırdığımız "Termal Rota" bir acenta satış acentesidır.Uygun fiyatlı Termal Otelleri sıralayan ardından rezervasyon oluştrulmasını sağlayan bir web sitesidir.

NEDİR ?

Termal Havuz

Siteye girdiğinizde sizi karşılayan ekrandan rahatsızlığınızı ve rahatsızlık sıklığınızı seçtiğiniz takdirde Size uygun olan termal otelin numarasını çevirmek üzere programlanmıştır.

NASIL ÇALIŞIR?

Yapay Zeka İle test edilecek teknoloji

Termal suyun şifasına inanan insanların yanlış yerlerde yanlış değerlere sahip sularda rahatsızlıkların daha fazla ilerlelememesi için tercih edilir bir program ve iyi bir yazılımdır. 

NİÇİN KULLANILIR ?

ŞİFA arayana ŞİFACI
Yapay zeka sayesinde daha kolay

TROT

Termal suyun özelliklerini bilen teknoloji

Termal Şifa Şifacı İle Mümkün

CZR , müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmeti öncelikli olarak benimseyen bir Bilgi Teknolojileri şirketidir. Misyonumuz, müşterilerimize inovatif çözümler sunmak ve ihtiyaçlarına yönelik en iyi ürünleri sağlamak üzerine odaklanmaktadır.

Daha Fazla Bilgi Almak için Bizi Arayın

bottom of page