top of page

CDMX

CZR DMX

DMX, genellikle XLR veya RJ45 gibi kablolu bağlantılar aracılığıyla cihazlar arasında iletişim kurar. Bir kontrol masası veya bilgisayar gibi bir kaynaktan gönderilen dijital sinyaller, DMX protokolü kullanılarak bağlı ekipmanlara iletilir.

DMX, ışık efektleri, hareketli projektörler, renkli LED'ler, dimmerler ve diğer aydınlatma ekipmanları gibi farklı aydınlatma cihazlarını kontrol etmek için kullanılan bir dijital kontrol protokolüdür.

DMX protokolü, genellikle XLR konektörleri aracılığıyla bir dizi kablo kullanılarak cihazlar arasında iletişim sağlar. Bir DMX kontrol sinyali, bir dizi veri kanalı içerir ve her kanal, belirli bir ışık parametresini kontrol etmek için kullanılır. 

CZR DMX

CDMX nedir?

Binaların dış cepheleri, tiyatrolar, barlar gibi sahne ışıklarının kullanıldığı mekanlardaki aydınlatma ve müzik sistemlerinin yönetiminde sıkça kullanılır.Kullanıldığı ürünlerdeki her bir LED tek tek, gruplar halinde ya da hepsi birlikte arzu edilen zamanda ve sürede aydınlatılabilir.

NEDİR ?

Show Must Go On

DMX (Digital Multiplex), kablo üzerinden sinyal gönderebildiğimiz bir data protokolüdür.

NASIL ÇALIŞIR?

Görsel şölene hazır mısınız?

DMX kullanarak RGB ya da RGBW ledler ile doğadaki tüm renkleri elde edebilirsiniz.Avonni, iç mekan dekoratif ürünlerde DMX data protokolü kullanarakAvizelerimizi yönetmek için DMX512 kontrol masasına ihtiyaç yoktur.Geliştirdiğimiz mobil bir uygulama ile tablet ya da cep telefonunuzdan avize ve aydınlatmaları yönetebilirsiniz.

NİÇİN KULLANILIR ?

Işığa şatafat veren teknoloji
Binanızın sıkıcı görüntüsünden kurtulun

CDMX

Endüstri 4.0 ' ın ışık ile buluşması

Verimli Işık Gözalıcı Gösteri

CZR , müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmeti öncelikli olarak benimseyen bir Bilgi Teknolojileri şirketidir. Misyonumuz, müşterilerimize inovatif çözümler sunmak ve ihtiyaçlarına yönelik en iyi ürünleri sağlamak üzerine odaklanmaktadır.

Daha Fazla Bilgi Almak için Bizi Arayın

bottom of page