top of page

COTRA

CZR CONTAINER TRACKING SYSTEM

​Çöp konteynırları, modern toplumların atık yönetimi için hayati öneme sahip unsurlardır. Genellikle metal veya plastikten yapılan bu konteynırlar, evsel veya ticari atıkların toplanması, taşınması ve depolanmasında kullanılır.

Atıkların depolanması, taşınması ve toplanmasında kullanılan kapalı ve genellikle metal veya plastikten yapılmış konteynerlerdir. Bu konteynerler, atık yönetimi sürecinde önemli bir role sahiptir ve genellikle şehirlerde, kasabalarda kullanılır.

​Konteynerler, hijyenik ve dayanıklı malzemelerden yapılmış olup, koku ve sızıntıyı engellemek için tasarlanmıştır. Ayrıca çeşitli renklerde ve işaretlerle (örneğin, geri dönüşüm sembolleri) belirli atık türlerini ayırt etmeye yardımcı olacak şekilde tasarlanabilirler.

CZR

CONTAINER TRACKING SYSTEM

Çöp konteynerleri için fazla mazot kullanımından kaçının.

“COTRA”  diye adlandırdığımız “CZR CONTAINER TRACKING SYSTEM” Çöp toplama hizmetine endüstri 4.0 perspektifiyle yaklaşım sunulmasını hedefleyen projedir. Mevcut konteynerlera kolayca eklencek şekilde dizayn edilmiştir.

NEDİR ?

Sizin ÇAÇA ne yakıyor?

Konteynarın periyodik kontrolüyle ,saha verilerini merkezi otomasyon sistemine aktarır. Personel ve araç takibine imkan sağlayıp, biri maliyet analizleri de yapmayı kolaylaştırmaktadır. İş emrini otomatik oluşturup, personelin koordinasyonu sağlanır.

Nasıl Çalışır ?

Çöpleriniz sokağınızı kokutmasın.

İş emrini otomatik oluşturup personelin koordinasyonu sağlanır. Personel araç kullanımı ve akaryakıttan tasarruf sağlanır.

Niçin Kullanıllır ?

Mahallenizi daha temiz görün.
SCADA ekranı ile kontrol ve kontrol sizin elinizde.

COTRA

Yerin altından gelen teknoloji.

Daha Temiz Daha Düzenli

CZR , müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmeti öncelikli olarak benimseyen bir Bilgi Teknolojileri şirketidir. Misyonumuz, müşterilerimize inovatif çözümler sunmak ve ihtiyaçlarına yönelik en iyi ürünleri sağlamak üzerine odaklanmaktadır.

Daha Fazla Bilgi Almak için Bizi Arayın

bottom of page