top of page

CFCS

CZR FACTORY CONTROL SYSTEM

Fabrika otomasyonu, üretim süreçlerinde insan müdahalesini minimize ederek, makineler, robotlar ve bilgisayarlar gibi otomatik sistemlerin kullanılmasıyla üretkenliği artırmayı amaçlayan bir sistemdir.

Fabrika otomasyonu, üretim hatlarını kontrol etmek, verimliliği artırmak, hataları azaltmak ve üretim süreçlerini optimize etmek için kullanılır. Bu sistemler genellikle sensörler, kontrol cihazları, aktüatörler ve bilgisayarlar aracılığıyla çalışır.

Otomasyon, üretim sürecindeki tekrar eden işleri yapmak için idealdir ve bu sayede insan hatalarını azaltır, iş gücünü serbest bırakır ve üretim hızını artırır.

CZR

FACTORY CONTROL SYSTEM

Fabrikanızı kontrol edin

"CFCS" olarak adlandırdığımız "CZR FACTORY CONTROL SYSTEM" Bir Fabrika Otomasyonudur. Öğütme Fabrikası başta olmak üzere iş akışı belirtilen üretim hatlarınızın anahtatar teslim fabrika otomasyonunu hazırlamaktayız. Kullanılan makinelerin tipi ve haberleşme protoklleri farklı olsa da tümleşik sistem çözümleriyle merkezi SCADA sistemleri oluşturmaktayız.

NEDİR ?

Uzaktan kontrol imkanı

Fabrika iş akışınızdaki parametrelerin tümünü tek bir sistemden izleyerek sistem hakkıdnaki arızaları henüz oluşmadan analiz edip ve sisteminizin verimlilik artışı politikanız için somut örneklemler sunmaktayız. Alınan veri merkezi SCADA sistemimizde canlı olarak gözükmektedir. Ayrıca oluşturduğumuz sistem sayesinde fabrikanızdaki güncellemeleri sistemimize hızlıca aktarabilmekteyiz.  

NASIL ÇALIŞIR?

SCADA destekli kontrol

Kontrol ünitelerinizin görselliği gerçek sistemle aynı yapılarak kolay yönetim sağlanmaktadır. Farklı vardiyalarda ve işçi sirkülasyonlu fabrikalarda oryantasyon süresini minimuma indirmektedir. Sisteminizdeki ünitelerin bire bir renk değişimleri sağlanarak makine üzerindeki anlık durum takibini kolaylıkla yapabilirsiniz. Makine ikonlarına renk tanımlamaları yapılarak sistemi bütünsel olarak algılayıp arıza oluşum proseslerini kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

NİÇİN KULLANILIR ?

Fabrikanızda ki arızalardan önce sizin haberiniz olsun
Yatırımlarınız boşa gitmesin

CFCS

Fabrikanızı güvence altına alın

Fabrikanız İçin En İyisi

CZR , müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmeti öncelikli olarak benimseyen bir Bilgi Teknolojileri şirketidir. Misyonumuz, müşterilerimize inovatif çözümler sunmak ve ihtiyaçlarına yönelik en iyi ürünleri sağlamak üzerine odaklanmaktadır.

Daha Fazla Bilgi Almak için Bizi Arayın

bottom of page