top of page

HVAC

HEATING VENTILATING AND AIR CONDITIONING

 HVAC sistemleri, iç mekanlarda konforlu bir ortam sağlamak için kullanılır. Bu sistemler, bir binanın ısıtılması, soğutulması, havalandırılması ve hava kalitesinin düzenlenmesi gibi işlevleri yerine getirir.
 

HVAC sistemleri, binalarda konforlu bir ortam sağlamanın yanı sıra enerji verimliliği ve çevresel etkiler açısından da önemlidir. Gelişmiş teknolojiler ve sistemler sayesinde, daha verimli ve çevre dostu HVAC çözümleri geliştirilmektedir.

Akıllı termostatlar, bina otomasyon sistemleri ve IoT (Nesnelerin İnterneti) gibi yeni teknolojiler, sistemlerinin daha akıllı ve kullanıcı dostu olmasını sağlar. Bu sistemler, uzaktan erişim ve kontrol imkanı sunar, böylece kullanıcılar istedikleri zaman sistemlerini yönetebilirler.

HEATING VENTILATING AND AIR CONDITIONING

Bina Otomasyonu

HVAC otomasyonu ile enerji sarfiyatınızı optimum seviyeye indirip kolay kontrol altyapıları hazırlıyoruz.
Hastane alışveriş merkezi ve sığınak bina otomasyonu tecrübelerimiz ile binalarınızı endüstri 4.0 teknolojine çıkartıyoruz. Chiller ve rutin klima santrali bakım hizmetlerimiz ile de kesintisiz HVAC konforunu sürekli hale getiriyoruz.

NEDİR ?

Buluta Kaydedilen Teknoloji

DALI haberleşme sistemini binanınza entegre ederek hem aydınlatma hem de dimmer ayarlamanızı mobil ortamdan kontrol edilebilir yazılım ve donanım çözümleri sunuyoruz. Endüstriyel b
nalardaki ısıtma - soğutma sistemlerinde edindiğimiz tecrübe ve akademik araştırmalarımız sayesinde gece modu fonksiyonu PID     ve bulanık mantık kontrol tiplerimizle hem konfor değerinizi hemde enerji sarfiyatınızı optimum seviyeye çekiyoruz.

NASIL ÇALIŞIR?

Endüstri 4.0

Bina otomasyonundaki elektrikli sistemlerin SCADA sistemine aktarılmasıyla binadaki arıza durumlarının anlık inceleyebilirsiniz. Hidrafor sirkülasyon pompaları kazan durumları yürüyen merdivenler asansör durumları ve otomatik kapı sistemleri gibi kontrollerinizi merkezi yönetim modülünden konfigüre edebilirsiniz. 

NİÇİN KULLANILIR ?

Binanızı güvence altına alın
Binanıza Renk katın

HVAC

Binanızda fatura tüketimini %30 indirin

Daha Kontrollü Ve Daha Tasarruflu

CZR , müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmeti öncelikli olarak benimseyen bir Bilgi Teknolojileri şirketidir. Misyonumuz, müşterilerimize inovatif çözümler sunmak ve ihtiyaçlarına yönelik en iyi ürünleri sağlamak üzerine odaklanmaktadır.

Daha Fazla Bilgi Almak için Bizi Arayın

bottom of page