top of page

CZR WATER CONTROLLER SYSTEM

CWCS

​Kuyu ve depo, suyun temin edilmesi ve depolanması açısından önemli iki unsurdur. Kuyu, yer altı suyunun çıkarıldığı, genellikle yerel su kaynaklarından elde edilen bir sistemdir.

Bu su, depolanmak veya kullanılmak üzere depoya iletilir. Depo ise suyun depolandığı, saklandığı ve ihtiyaç olduğunda kullanılmak üzere hazır bulundurulduğu bir alandır. 

Kuyu ile depo arasındaki bağlantı, kuyudan elde edilen suyun depoya ulaştırılmasını ve böylece kullanılabilir hale gelmesini sağlar.

CZR WATER CONTROL SYSTEM

Su kontrol sistemleri

"CWCS" olarak adlandırdığımız "CZR WATER CONTROL SYSTEM" Şebeke kullanım suyunun kuyulardan depolara basılıncaya kadarki tüm işlemlerin otomatik kontrol ve uzaktan izlenebilmesini sağlıyoruz. Vana otomasyon sistemiyle birden fazla kaynaktan gelen suyun oransal karışımı işlemlerinizi PLC tabanlı sistemlerle kontrol ediyoruz. 

Nedir ?

Depo Kontrol sistemleri

Tek kaynaktan beslenen kuyu - depo otomasyonunda bilgisayara ihtiyaç kalmadan cep telefonundan kısa mesajla izlenip kontrol edilebilir altyapı hazırlıyoruz.

Güneş panellerinden aldığı enerji ile birlikte depodan alınan bilgiye göre (depo doluluğu ve klor seviyesi ) kuyudan su çekmektedir. Çekilen su seviyesine göre aynı zamanda suya klorlama işlemi yapmaktadır.

Nasıl Çalışır?

Uzaktan Kontrol

Güneş panelleri sayesinde enerjiden tasarruf ettiren sistemimiz , depo seviyesine göre pompalar çalıştığı için aynı zamanda su israfınada engel olmaktadır. Aynı zamanda klor seviyesinide kontrol eden sistemimiz sayesinde su sağlık seviyesini arttırır. Debimetreler aracılığıyla toparlanan veriler sayesinde su kayıp-kaçak değerlerinin incelenip hata tespitinde kolaylıklar sağlamaktayız

Niçin Kullanılır ?

SCADA sayesinde daha kolay
Depo kontrol artık daha kolay
Suyunuz kaçmasın

CWCS

Temizleyici sistem

ENERJİ VE SU TASARRUFU

CZR , müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmeti öncelikli olarak benimseyen bir Bilgi Teknolojileri şirketidir. Misyonumuz, müşterilerimize inovatif çözümler sunmak ve ihtiyaçlarına yönelik en iyi ürünleri sağlamak üzerine odaklanmaktadır.

Daha Fazla Bilgi Almak için Bizi Arayın

bottom of page