top of page

DRAM

DRAIN REMOTE ANALYS MONITORING

Kanalizasyon ve altyapı, bir toplumun sağlığı, güvenliği ve genel refahı için kritik öneme sahip olan temel sistemlerdir.

İyi planlanmış ve sürdürülebilir altyapılar, su kaynaklarını korur, çevreyi korur, toplu taşımayı kolaylaştırır, hastalıkları önler, ekonomik büyümeyi destekler ve yaşam kalitesini artırır.

Sağlıklı içme suyu temini, hastalıkların yayılmasını önler ve insanların günlük yaşamında temel bir ihtiyaç olan suyu sağlar. Ayrıca yangın söndürme, tarımsal sulama ve endüstriyel faaliyetler gibi farklı alanlarda da su altyapısı hayati öneme sahiptir.

DRAIN REMOTE ANALYS MONITORING

Altyapı kontrolleriniz zamanında yapılıyor mu?

"DRAM" olarak adlandırdığımız "DRAIN REMOTE ANALYS MONITORING" Kanalların periyodik olarak ölçülüp merkezden canlı izlenmesini sağlayan iş analizi işletim sistemidir. Projelendirilen sistem sadece izleme yapmayıp herhangi bir ek donanıma gerek kalmadan kanalizasyon sistemlerindeki tıkanıklık problemlerine de çözüm sunacaktır.

NEDİR ?

Meteoroloji şehriniz için ne diyor?

"DRAM" muadil çzöümlerine nazaran daha kolay entegrasyon ve sürdürülebilirliğiyle temassız seviye ölçümü sağlayarak GSM üzerinden şehrin altyapısı hakkında bilgi veren sistemdir. Özellikle son 30 yıldır ani değişen iklimsel faktörlerdeki afad ihtimaline öngörü sağlayacaktır. 

NASIL ÇALIŞIR?

Altyapı kontrol sistemleri.

Acil müdahale kapakları ve açık alanlardaki kirişlere montaj yapılıp su geçirmez ürünümüzle veri toplama işlemi yapılacaktır. Ulrtasonik seviye ölçüm sensörleriyle ölçüm sağlanacaktır. GSM üzerinden ölçüm değerleri sunucuya gönderilecektir. Meteoroloji sunucusyla entegrasyon sağlanacaktır.

NİÇİN KULLANILIR ?

Kanalizasyon bakımı ne kadar önemli ?
Altyapı kontrol ve bakım

DRAM

Su baskını yaşadınız mı ?

Sürdürülebilirlik İçin Temelleri Doğru Atın

CZR , müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmeti öncelikli olarak benimseyen bir Bilgi Teknolojileri şirketidir. Misyonumuz, müşterilerimize inovatif çözümler sunmak ve ihtiyaçlarına yönelik en iyi ürünleri sağlamak üzerine odaklanmaktadır.

Daha Fazla Bilgi Almak için Bizi Arayın

bottom of page