top of page

MİTOLOJİK ROTA

MROT

Tarihin izlerini keşfedin, anılarınızı bugüne taşıyın.

Tarihin tozlu sayfalarında geçen mekanları an be an acele etmeden kokusunu duyarak gezme ve konaklama fırsatları MİTOLOJİK ROTADA 

Geçmişin öğretileriyle günümüze kadar gelmiş olan tarihi mekanları size tanıtmak o duyguyu yaşatmak için Mitolojik Rota

MİTOLOJİK ROTA

Tarih önemlidir.

Tarihi mekanların gezildiği zamanlarda tam o zamana döndük dediğimiz zamanlarda ya koşturmaktan yoruluruz ya da böyle güzel yerlerin kokusunu alamadığımızdan dolayı. Tarihi mekanları sindirerek gezmenin ve dahası uygun fiyatlı gezmenizi sağlayan bir yoludur.

NEDİR ?

Gelecek ancak tarihle mümkündür

Tarihi mekanlara en yakın otellerde konaklamanızı yapabileceğiniz bir yapıya sahip. Gittiğiniz mekanda konaklayacaksınız ardından bir rehber eşliğinde gezeceksiniz acele etmenize gerek yok çünkü her şeyi tadında yaptırmak isteyen bir yapıya sahip Mitolojik Rota var.

NASIL ÇALIŞIR?

Türk Mitolojisinde ki karakterler nelerdir?

Mitolojik Rotanın diğer turlardan farkı konaklama yapabiliyor olmanız. Bu konaklama rehber eşliğinde gezip öğrenme fırsatını sizden uçuk rakamlar talep ederek yapmamaktadır. Olabildiğince uygun fiyatlı size eskilerin kokusunu duyurmaktadır. Ayrıca tatiliniz boyunca sadece bir telefon ile ulaşabileceğiniz size muhatab olacak bir çağrı merkezine sahiptir.

NİÇİN KULLANILIR ?

Sizin için en iyi mitolojik gezi fırsatları
Tarihin kokusunu sonuna kadar almalısınız
Mitolojik yerleri gezerken konaklama fırsatı mı?

TARİHİN TOZLU SAYFALARI

CZR , müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmeti öncelikli olarak benimseyen bir Bilgi Teknolojileri şirketidir. Misyonumuz, müşterilerimize inovatif çözümler sunmak ve ihtiyaçlarına yönelik en iyi ürünleri sağlamak üzerine odaklanmaktadır.

Daha Fazla Bilgi Almak için Bizi Arayın

bottom of page